Brýlové čočky

Brýlové čočky

Designy


Hoya nabízí designy brýlových čoček splňující každý požadavek uživatele


Hoya si vybudovala velmi silnou pozici ve vývoji nových designů a dá se říci, že v tom zaujímá dokonce i vedoucí postavení. Aby uspokojila stále vzrůstající požadavky uživatelů, vyplývající z měnících se životních stylů, brýlové čočky jsou designovány zcela na základě uživatelského hlediska. Přirozené vidění a sebedůvěra jsou prioritním cílem společnosti Hoya. Součástí cíle je také zaměření na nejlepší možnou korekci dostupnou pro danou oční vadu.Hoya je přesvědčena, že její designy brýlových čoček jsou schopny splnit veškeré požadavky koncového uživatele. Ať už se jedná o čočky, které jsou určeny pouze pro čtení nebo řízení, nebo pro jasné vidění všemi směry a na všechny vzdálenosti bez jakýchkoli omezení, nejvyšší kvalita brýlových čoček společně s doporučením od optika znamená, že je konečnému uživateli vždy nabídnuto to nejlepší řešení.Hoya nabízí tyto designy:


Progresivní brýlové čočky: integrují různé typy korekce. Korekce na dálku, střední vzdálenost i na blízko je zahrnuta v jedné brýlové čočce.
Bifokální brýlové čočky: se dvěma segmenty. Hlavní část slouží ke korekci vidění na dálku a menší vložená část poskytuje korekci zraku na blízko.
Indoor brýlové čočky: pro uživatele, kteří potřebují korekci zraku na specifickou pracovní vzdálenost (do 4m).
Jednoohniskové brýlové čočky : používají se k jednoduché korekci zraku, jako je dalekozrakost či krátkozrakost a astigmatismus.